ПАВЛО ВЕРХНЯЦЬКИЙ

ЮЛІЯ ХОЛОДКОВА

Юлія - ​​експерт у галузі ESG/корпоративного управління з великим 20+ літнім досвідом роботи у сфері КУ/ESG, фінансових інститутах та компаніях на ринках, що розвиваються. Вона спеціалізується у сфері ESG, корпоративного управління та сталого розвитку, аудиту, ризик-менеджменту та розвитку бізнесу.

Наразі Юлія є лідером програми IFC ECA ESG в Україні та Боснії та Герцеговині.

Юлія почала працювати в IFC у 2007 р. як керівник групи за програмою корпоративного управління в Центральній Азії та протягом 11 років очолювала дві фази програми КУ ЦА IFC. У цій якості вона працювала з приватним сектором та урядами країн ЦА над координацією зусиль щодо покращення практики корпоративного управління та правового середовища. Юлія надавала консультаційну підтримку з питань КУ портфельним компаніям МФК не лише у ЦА, а й у всьому регіоні ЦСЄ.

Вона має відмінні навички консультування та керівництва, менеджменту проектів. Великий досвід роботи з державними органами та регуляторами, а також із державними підприємствами у консультуванні з питань реформ, пов'язаних із КУ/ESG. Практичний досвід роботи з радами директорів корпорацій та командами вищого керівництва щодо сприяння змін та покращень у галузі ESG, корпоративного управління та сталого розвитку. Навички навчання та коучингу.

До приходу до IFC Юлія працювала у Національному (Центральному) банку Киргизької Республіки на посаді головного спеціаліста Департаменту банківського нагляду.

Юлія має ступінь магістра в галузі політичних досліджень Вищого університету політичних досліджень (Японія) та ступінь магістра в галузі фінансового та банківського менеджменту Киргизько-Російського Слов'янського університету (Киргизька Республіка).