ПАВЛО ВЕРХНЯЦЬКИЙ

ПАВЛО ВЕРХНЯЦЬКИЙ

Директор та Керуючий партнер СOSA
Спеціаліст в галузі комплаєнсу та корпоративної розвідки в міжнародному розрізі.
Керує проектами з дослідження комплаєнс ризиків в діяльності юридичних осіб в Україні та закордоном, а також проектами з запобігання корпоративного шахрайства та розшуку активів. Консультує та координує проекти з оцінки політичних, соціо-економічних ризиків ведення бізнесу в конкретній галузі чи країні з точки зору стратегії розвитку.
Керує проектами з оцінки рівня доброчесності та комплаєнсу локальних та міжнародних компаній, що передбачає аналіз внутрішніх організаційних бізнес процесів, зокрема механізмів і контролів комплаєнс процедур, проведення документального аудиту, дослідження корпоративної культури компанії, та включає аналіз діяльності компанії на ринку.
Перш ніж заснувати COSA, працював старшим аналітиком політичних та комплаєнс ризиків, спеціалізуючись на фінансово-промислових бізнес-групах в пострадянських країнах, зокрема в Росії та країнах Центральної Азії. На цій посаді вів проекти з комплексної перевірки репутаційних та корупційних ризиків.
Працював консультантом іноземних компаній, що вели міжнародну торговельну діяльність у пострадянських країнах, на Балканському півострові, в Африці, Латинській Америці та Азії. Спеціалізувався на супроводженні міжнародних комерційних транзакцій, оцінці ризиків у сферах безпеки та комплаєнсу, а також інформаційній та аналітичній підтримці компаній в міжнародних тендерах.

  • Член Громадської Ради Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК);
  • Директор Бюро протидії комерційним злочинам та корупції Міжнародної Торгової Палати в Україні (ICC);
  • Член Комітету з питань етики Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC);
  • Співголова Комплаєнс Клубу Американської торговельної палати