ДМИТРО СТРИЖОВ

ДМИТРО СТРИЖОВ

Засновник та член Advisory Board холдингу охоронних підприємств «Шериф»

З 2003 року засновник та СЕО холдингу охоронних підприємств «Шериф». За цей час «Шериф» став одним з найвідоміших та найавторитетніших підприємств в сфері охоронної галузі країни, отримав ряд нагород та відзначений подякою Київського міського голови. В 2014 році колектив холдингу був визнаний переможцем Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки. Протягом 2017-2020 рр. «Шериф» отримував нагороди «Вибір року» за результатами громадського голосування. В 2021 р. ініціював процес створення Advisory Board в компанії.
Займає активну громадську позицію. Протягом 2015-2019 Д.Стрижов був депутатом Київської міської ради VIII скликання, членом постійної комісії питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. З 2012 р. член правління Громадської організації з захисту прав людини. З 2012 р. віце-президент Федерації Панкратіону України, з 2013 член виконкому Спортивного комітету України, з 2018 Президент WPC World Pankration Council.
Освіта

  • Сумський військовий інститут артилерії (1998_
  • Київський політехнічний інститут (2002), спеціальність: менеджмент організацій, кваліфікація: економіст виробничої сфери.
  • Національна академія державного управління при Президентові України (2012), спеціальність: державне управління у сфері національної безпеки, кваліфікація: магістр державного управління з відзнакою.