ОЛЕКСАНДР ОНУФРІЄНКО

ОЛЕКСАНДР ОНУФРІЄНКО

Адвокат, кандидат юридичних наук, фахівець в сфері корпоративного права, партнер ЮК «Астерс» (2018-2022).Більше 20 років очолював юридичний департамент "КІНТО", однієї з найстаріших інвестиційних компаній України. Також керував практикою приватних клієнтів однієї з провідних юридичних фірм країни.

Володіє значним та багатогранним досвідом побудови корпоративних структур різного виду, їх захисту від недружніх поглинань, а також врегулювання корпоративних конфліктів.

Одним з перших в Україні почав спеціалізуватися на наданні послуг по структуризації приватних капіталів українських підприємців в аспекті забезпечення їхніх особистих інтересів та інтересів їх рідних і близьких і побудові корпоративної структури, яка б передбачала передачу бізнесу наступним поколінням

Неодноразово надавав юридичні послуги, пов'язані недопущенням виходу корпорацій з-під контролю власників, попередженням недобросовісних дій щодо власників з боку менеджменту, побудові системи корпоративного управління в великих компаніях та промислово-фінансових групах.

Здійснюючи юридичну практику і як керівник юридичного департаменту і як партнер юридичної фірми, протягом багатьох років займався практичними питаннями побудови органів управління, забезпеченням роботи та виконанням рішень органів управління компаній та холдингів, врегулюванням конфліктів між акціонерами, посадовими особами та трудовими колективами компаній.